Radio and PodcastRadio and PodcastLive Radio & Podcasts
#161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes artwork
Arts

#161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes

Nederlandse Illustratie Podcast by Irene Cecile

Oct 28, 202500:42:46Arts

Laat je ontmoedigen door de mening van een ander? Of kies je ervoor om je pad te blijven volgen? In deze aflevering duik ik in iets wat iedere illustrator herkent: feedback, kritiek en meningen van anderen. Of het nu gaa...

About This Episode

#161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes is an episode from Nederlandse Illustratie Podcast by Irene Cecile. Laat je ontmoedigen door de mening van een ander? O...

Podcast

This episode belongs to Nederlandse Illustratie Podcast.

Listen Online

Use the player on this page to stream the episode online.

Episode Details

Published Oct 28, 2025, 00:42:46 long, audio available.

Questions About This Episode

What is #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes about?

Laat je ontmoedigen door de mening van een ander? Of kies je ervoor om je pad te blijven volgen? In deze aflevering duik ik in iets wat iedere illustrator herkent: feedback, kritiek en meningen van anderen. Of het nu gaat om pijnlijke stiltes, ongevraagd advies of scherpe kritiek… het kan je best wel raken. Zeker als je zelf nog onzeker bent over je werk of je plek in het illustratieveld. Ik deel hoe je het verschil herkent tussen waardevolle feedback en ruis. En welke 3 vragen je jezelf altijd kunt stellen voordat je een mening of feedback serieus neemt. Inclusief persoonlijke voorbeelden, inzichten uit mijn coachinggroepen en een oproep om meer te vertrouwen op jouw pad; ook als dat anders is dan dat van de mensen om je heen.

Where can I listen to #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes?

You can listen to #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes online on Radio and Podcast. Open the player on this page to stream the available audio.

Which podcast is #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes from?

#161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes is an episode from Nederlandse Illustratie Podcast by Irene Cecile.

How long is this episode?

This episode is 00:42:46 long.

When was this episode published?

This episode was published on Oct 28, 2025.

Can I save #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes for later?

Yes. Use the heart button on the episode page to add it to your favorite episodes list.

Are there related episodes from Nederlandse Illustratie Podcast?

Yes. This page shows related episodes from Nederlandse Illustratie Podcast when more episodes are available from the podcast feed.

Quick Answers About This Episode

Where can I listen to #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes?

You can listen to #161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes on this page when the episode audio is available from the podcast feed.

Which podcast is this episode from?

#161 De 3 vragen die je helpen om te gaan met meningen, kritiek en feedback van anderen over jouw illustraties of keuzes is from Nederlandse Illustratie Podcast by Irene Cecile.

What are the episode details?

Published Oct 28, 2025 and 00:42:46 long