Radio and PodcastRadio and PodcastLive Radio & Podcasts
Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) artwork
News & Politics

Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025)

Haagse Lobby by NPO Luister / WNL

Dec 2, 202500:48:54News & Politics

Donderdag debatteert de Tweede Kamer over het ingrijpen van VVD-minister Karremans van Economische Zaken bij Nexperia, het Chinese bedrijf dat chips maakt en waarvan het hoofdkantoor in Nijmegen staat. Wat is er precies...

About This Episode

Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) is an episode from Haagse Lobby by NPO Luister / WNL. Donderdag debatteert de Tweede Kamer over het ingrij...

Podcast

This episode belongs to Haagse Lobby.

Listen Online

Use the player on this page to stream the episode online.

Episode Details

Published Dec 2, 2025, 00:48:54 long, audio available.

Questions About This Episode

What is Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) about?

Donderdag debatteert de Tweede Kamer over het ingrijpen van VVD-minister Karremans van Economische Zaken bij Nexperia, het Chinese bedrijf dat chips maakt en waarvan het hoofdkantoor in Nijmegen staat. Wat is er precies gebeurd? We bespreken het met voormalig Chinacorrespondent Anouk Eigenraam en Chinadeskundige Casper Wits. Haagse Lobby is een programma van Omroep WNL. Meer van WNL vind je op onze website en sociale media: ► Website: ► Facebook: ► Instagram: ► Twitter: ► Steun WNL, word lid: ► Gratis Nieuwsbrief:

Where can I listen to Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025)?

You can listen to Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) online on Radio and Podcast. Open the player on this page to stream the available audio.

Which podcast is Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) from?

Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) is an episode from Haagse Lobby by NPO Luister / WNL.

How long is this episode?

This episode is 00:48:54 long.

When was this episode published?

This episode was published on Dec 2, 2025.

Can I save Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) for later?

Yes. Use the heart button on the episode page to add it to your favorite episodes list.

Are there related episodes from Haagse Lobby?

Yes. This page shows related episodes from Haagse Lobby when more episodes are available from the podcast feed.

Quick Answers About This Episode

Where can I listen to Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025)?

You can listen to Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) on this page when the episode audio is available from the podcast feed.

Which podcast is this episode from?

Karremans de fout in bij Nexperia-rel, zegt Chinakenner: 'Chinezen hebben er een hekel aan om overvallen te worden' (1 december 2025) is from Haagse Lobby by NPO Luister / WNL.

What are the episode details?

Published Dec 2, 2025 and 00:48:54 long